Mimořádné opatření k 2.11.2020

Datum: 2.11.2020

Vážení rodiče,

zasílám informace ohledně provozu mateřské školy v prodlouženém období nouzového stavu v ČR po 2.11 2020. Mateřská škola v tento moment má pouze netrasované případy. Ze strany KHS nemáme žádná nastavená opatření.

Provoz mateřské školy je stále ve stejném režimu jako dřív. Do MŠ dochází  nadpoloviční většina předškolních dětí a tak nemáme povinnost zahájit distanční vzdělávání předškolních dětí a s ním spojené nabídnutí odběru stravy pro tyto děti, které jsou v posledním ročníku MŠ a mají zákonem nařízenou docházku čtyři hodiny denně.

V této těžké době, kdy nevíme, co nás čeká zítra, si někteří rodiče zvážili a vyhodnotili situaci a možnost, nechat děti v domácí péči. Děkujeme předem za spolupráci a nabídneme Vám na webových stránkách odkazy, kde najdete nápady a činnosti, jak si s dětmi hrát a rozvíjet a zabavit v rodinném kruhu.

Dětem, které jsou v režimu povinně předškolně vzdělávaných dětí zašleme emailem motivaci a první informace, jak mohou s dítětem doma pracovat a rozvíjet kompetence, které bude dítě potřebovat při vstupu do 1. třídy. V září se nám podařilo u většiny předškoláků jednotlivě vyplnit test školní zralosti Isophi. Rádi se spojíme s rodiči a prokonzultujeme,  které  oblasti se u jednotlivého dítěte mají více věnovat. Distanční vzdělávání, jak se výše zmiňuje, není v tento moment povinné, ale budeme rádi, když nám umožníte zpětnou vazbu a některé grafomotorické či didaktické listy nám vrátíte. Více obdrží rodiče předškoláků v emailu. 

S pozdravem a přáním lepších zítřků. Miluše Vaněčková

 

Vyhledávání

Odkazy

Kontakty

Mateřská škola Lány
LÁNY, ulice Školní 373
270 61 Lány
okres Kladno
Tel. 313 502 031
Mobilní telefon: 736 754 949
e-mail:

IČO : 71 00 20 22