Aktuální informace


3.4.2020

Nové aktivní hry Sport&Fun - Rozhýbejte děti v obýváku nebo na zahradě!

Série her Sport & Fun je pro děti od 3 do 13 let, je zaměřená na správný tělesný rozvoj, zdatnost a aktivní trávení volného času. I dospělí mohou vyzkoušet svou přesnost, hbytost, rychlost a výdrž. www.Pexik.cz.Divadlo Lampion - online vysílání

Dobrý den ,chtěla bych se na Vás obrátit o možnou podporu v této situaci , ohledně našeho online vysílání. S herci divadla Lampion jsme začali vysílat online na našem facebookovém profilu.


30.3.2020

Informace k usnesení vlády o určení škol a školských zařízení k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Zjištěné informace ohledně otevření mateřských škol pro zajištění péče o děti zaměstnanců ve zdravotnictví a v jiných důležitých povoláních. V našem okrese je nejblíže ZŠ a MŠ Nové Strašecí. V odkazech se dočtete bližší informace.

Chcete zabavit své dítě, které musí trávit spoustu času doma

Nabízíme odkaz na stránky, kde můžete najít zajímavé náměty. Také si podle námětu vyrobte jednoduché montessori pomůcky nebo stáhněte pracovní listy. V příštím týdnu pošlu další. Držte se, vaše děti vám dodávají sílu a energii, tak je dostatečně zabavte.

Šijeme roušky

Obracíme se na všechny, kdo mají šicí stroj a chuť pomoct s šitím roušek. Bavlněnou látku máme v MŠ, pokud budete potřebovat, přivezu nebo předám. Nemáme ale dostatek gumiček. Budu se je snažit sehnat. Návod na ušití máte v odkazu. Po ušití můžete roušky předávat do MŠ, nebo zavolejte telefon 602210410 a pro roušky si klidně přijedu. Vyvaření a vyžehlení zvládneme v MŠ a poté předáme na OÚ paní Hořejší, která koordinuje, komu je darovat. Děkujeme za pomoc ředitelka M. Vaněčková Děkujeme všem za šití roušek.

Uzavření MŠ + formulář na OČR přístupný od 16.3.2020

OZNÁMENÍ + postup o podání ČSSZ , formulář na ošetřovné bude přístupný od 16.3.2020. Vážení rodiče, oznamujeme uzavření Mateřské školy Lány od pondělí 16.3.2020 na dobu neurčitou. Důvod uzavření: aktuální epidemiologická situace, nařízení vlády o uzavření škol, přijatá preventivní opatření k zabránění šíření infekčního onemocnění COVID - 19. Úplata za předškolní vzdělávání bude částečně vrácena dle počtu dní uzavření MŠ. Kdo z rodičů bude potřebovat vystavit „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení“, může si v příloze doplnit formulář, který přepošle na adresu mila.van@seznam.cz.Obratem vám bude podepsán a zaslán zpět. Kdo nemá možnost si formulář vytisknout, zavolejte na telefon 602210410. Tiskopis pro rodiče bude připraven, nebo zaslán scen dokumentu emailem. Po dobu uzavření mateřské školy jsou všechny akce zrušeny. Miluše Vaněčková, ředitelka MŠ

Oznámení školní jídelny

Po dobu uzavření mateřské školy se objednávky stravy automaticky ruší a stravné se vrací zpět na strávnické účty. Objednávky budou rušeny den po dni, až do skončení platnosti mimořádného opatření MZČR. V poslední pracovní den platnosti mimořádného opatření MZČR doporučujeme zkontrolovat (popř. upravit) stav objednávek na první den obnovené školní docházky. Jiří Luska, VŠJ

Zrušení všech akcí

PO DOBU STÁTNÍ KARANTÉNY JSOU VŠECHNY AKCE ZRUŠENY !!!

Důrazné doporučení pediatra

MUDR. PETRA CIBULKY: KDO MŮŽE, PONECHTE SI SVÉ DĚTI DOMA PO DOBU KARANTÉNY VYHLÁŠENÉ STÁTEM. NEDODRŽENÍM OHROŽUJETE OSTATNÍ ČLENY RODINY, ZEJMÉNA KOJENCE A BATOLATA, PRARODIČE. DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU MAJÍ PRŮBĚH NEMOCI COVID 19 LEHKÝ, NEBO JSOU JEJÍMI PŘENAŠEČI.

Zpráva k mimořádnému opatření

INFORMACE MŠMT K MIMOŘÁDNÉMU OPATŘENÍ MZ K UZAVŘENÍ ŠKOL (ze dne 10. 3. 2020)

3.4.2020

Zápis do 1.třídy ZŠ

Od 15:00 hodin v Základní škole. skola.lany.cz

7.4.2020

Hop do zaječího pelíšku

Odpolední akce předškoláků a dětí ze školní družiny na zahradě MŠ a na školním hřišti.

1-20/78 stránka: 1 [ ]
 

Vyhledávání

Odkazy

Kontakty

Mateřská škola Lány
LÁNY, ulice Školní 373
270 61 Lány
okres Kladno
Tel. 313 502 031
Mobilní telefon: 736 754 949
e-mail:

IČO : 71 00 20 22